730184184 | wroclaw@condensa.pl

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE WROCŁAW

Osuszanie zamkniętych warstw izolacji,
osuszanie styropianu

Często zdarza się, że podczas zalania woda wnika pod posadzkę w ułożoną tam warstwę izolacji. Jej samoistne odparowywanie jest wówczas bardzo utrudnione i może trwać kilka miesięcy a nawet lat. Pierwszą oznaką zalegającej w warstwie izolacji wilgoci jest jej wniknięcie w mur w obszarach styku z posadzką, a następnie jej podciąganie w górę ściany.

Zrobimy to!

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest przeprowadzenie procesu osuszania podposadzkowego. Firma CONDENSA dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do przeprowadzenia tego typu usługi, które gwarantuje państwo szybkie pozbycie się zalegającej w warstwach izolacji wilgoci bez konieczności demontażu podłogi i skuwania posadzki. Każde zalanie jest inne, dlatego w zależności od jego charakteru, przyczyny i zrobionych pomiarów wilgotności stosujemy różne metody osuszania podposadzkowego indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb.

JAK TO ZROBIMY?


Osuszanie nadciśnieniem

Wdmuchiwanie w posadzkę suchego powietrza, które nasycając się wilgocią uchodzi z powrotem do pomieszczenia, gdzie jest wychwytywane przez osuszacze powietrza; powszechnie stosowana metoda nie zawsze skuteczna przy dużych zalaniach

Osuszanie podciśnieniem (metoda próżniowa)

Specjalistyczne odciąganie wilgoci za pomocą innowacyjnych zestawów pompowych; skuteczna zwłaszcza w przypadkach zalegania w zamkniętych warstwach izolacji wody

Rekonesans przed rozpoczęciem prac

Usługa osuszania tego typu wymaga nawiercenia w posadzce kilku małych otworów (zwykle 2-5 o średnicy 50 mm). W przypadku wątpliwości wykonujemy skanowanie profesjonalną kamerą termowizyjną. Tym samym ryzyko ich uszkodzenia zostają zmniejszone do minimum

Zdejmowanie płytek bez ich uszkodzenia!

Większość firm wykonując usługę osuszania warstw izolacji, przed wywierceniem otworów niszczy płytki podłogowe skuwając lub przewiercając się przez nie. Firma CONDENSA stosuje technologię, dzięki której płytki są zdejmowane bez ich uszkodzenia. W ten sposób nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Osuszanie pod kontrolą

Kontrola i monitorowanie całego procesu osuszania oraz systematyczne pomiary wilgotności sprawiają że nasze urządzenia pracują u naszych Klientów tak długo, jak to jest konieczne.

W celu zapewnienia najwyższego komfortu dla naszych klientów wszystkie urządzenia wyposażone są w filtry powietrza oraz tłumik redukujący poziom hałasu.